Aktualny wykaz obwodów szkół podstawowych:

Do obwodu szkoły należą ulice:

Sokola, Pl. Bartosza Głowackiego, Sandomierska ( numery nieparzyste 1-11, numery parzyste 2-28), Dominikańska ( numery nieparzyste 1-5, numery parzyste 2-6), Jasińskiego, Jachowicza, Kochanowskiego, Kosmonautów, Kościuszki, Moniuszki, Al. Niepodległości, Armii Krajowej, 1-go Maja, Skalna Góra, Słowackiego, Wiślna, Pl. Narutowicza, Pl. Tysiąclecia, Waryńskiego, Wianek, Szkolna, Żeromskiego, Mickiewicza (numery parzyste 4-38 wg dotychczasowej numeracji [do skrzyżowania]), Dr Olgi Lilien, Przy Zalewie.

Do obwodu szkoły należą ulice:

Wyspiańskiego, Targowa, Szpitalna, Pl. Rusinowskiego, Sosnowa, Borek, Por. Sarny, Por. Jana Tracza, Mickiewicza (numery nieparzyste 1-31 [do skrzyżowania]); Piłsudskiego, Szeroka, Dekutowskiego, Kardynała Wyszyńskiego, Dominikańska (numery nieparzyste 7-29, numery parzyste 8-70), Sienkiewicza (numery nieparzyste 1-53, numery parzyste 4-18), Sikorskiego (numery nieparzyste).

Do obwodu szkoły należą ulice:

Budowlanych, Graniczna, Jana Długosza, Pl. Akademii Miechocińskiej, Kamionka, Miodowa, Mickiewicza (numery nieparzyste 33-105, numery parzyste 44-124 nowa numeracja [od skrzyżowania], 12-go Października, Robotnicza, Rolna, Siarkowa, Wesoła, Żniwna, St. Orła, Czerwonego Krzyża, Piaskowa, Gruntowa, Przyjaźni, Krzywa, Poziomkowa , Dworska, Machowska, Kajmowska, Orląt Lwowskich, Błonie, Ocicka, Nadwiślańska, Partyzantów, Różana, Św. Józefa, Szewska, Zielona, Wisłostrada, Zakładowa.

Do obwodu szkoły należą ulice:

Sienkiewicza ( [ od torów PKP] numery nieparzyste 161-235, numery parzyste 104-238), Ks. Tadeusza Chrobaka, Ludowa, Wrzosowa, Piekarska, Siewna, Zaułek, Chłopska, Strażacka, Miła, Sportowa, Grzybowa, Leśna, Wiśniowa, Wodna, Zamkowa, Ustronie, Zakrzowska, Żelazna, Michała Pazia, Zakole

Do obwodu szkoły należą ulice:

Cicha, Górki, Grobla, Hutnicza, Kolejowa, Kopanina, Krańcowa, Ogrodowa, Nowa, Nizinna, Matki Kolumby Białeckiej, Odwet Jędrusie, Sobowska, Stanisława Piętaka, Szkolna, Wiosenna, Zaciszna, Zagórze, Długa, Warszawska (numery nieparzyste 229-499, numery parzyste 174-388), Kąpielowa, Mała, Nowowiejska, Przechodnia, Sielecka, Sowia, Spółdzielcza, Dąbrowa, Plebańska, Jasień, Ogródek, Lądowisko Jana Pawła II.

Do obwodu szkoły należą ulice:

Dzikowska, Czereśniowa, Freyera, Strzelecka, Jabłoniowa, Kanadyjska, Konfederacji Dzikowskiej, Kwiatowa, Nadole, Marczaka, Paderewskiego, Pawłowskiego, Polna, Sadowa, Słomki, Skrajna, Szewery, Śliska, Tarnowskiego, Senatora Wojciecha Wiącka, Wałowa, Wiejska, Żabia, Akacjowa, Borów, Brzozowa, Bukowa, Bolesława Chrobrego, Dąbrówki, Dębowa, Fabryczna, Grabowa, Jaworowa, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Królowej Jadwigi, Łokietka, Modrzewiowa, Mieszka I, Leszka Białego, Sikorskiego ( dawna Sandomierska nr 27 i numery parzyste 32-100), Bolesława Śmiałego, Topolowa, Gwarków, Skarbka, Sztygarów, Św. Kingi, Al. Lipowa, Wędkarska, Ceglana, Elektryczna, Batalionów Chłopskich, Niska, Parkowa, Plac ludowy, Łąkowa, Przemysłowa, Podwale, Spokojna, Truskawkowa, Wspólna, Zgodna, Aleja Warszawska ( numery nieparzyste 1-225, numery parzyste 2-166), Ziołowa, Rejtana, Jaśminowa, Margaretka, Krucza, Litewska.

Szkoła podstawowa Nr 10

Do obwodu szkoły należą ulice:

Zwierzyniecka, Konstytucji 3-go Maja, Kossaka, Kwiatkowskiego, Jędrusiów, Dąbrowskiej, Matejki, Orzeszkowej, Prusa, Skłodowskiej Curie, Garażowa (dawna Dominikańska numery 80-90); Kopernika, Św. Barbary, Broniewskiego, Chopina, Słoneczna, Konopnickiej, 11-go Listopada, Dworcowa, Sienkiewicza ([od skrzyżowania do torów PKP] numery nieparzyste 59-155, numery parzyste 20-102), Kurasia, Gazowa, Podleśna, Spacerowa, Cichy Kącik, Jędrala, Ojca Dam. Węgla.

Szkoła podstawowa Nr 11

Do obwodu szkoły należą ulice:

Szlachecka, Przytorze, Chwałki, Zajęcza, Olszowa, Kalinowa, Kościelna, Handlowa, Zarowie, Edukacji, Kawalerska, Zatorze, Gen. J. Bema, Dąbie, Starowiejska, Młynarska, Przyrzeczna, Podkamień.